Nasze publikacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, poniedziałek 28-sierpień-2017

Wigilie firmowe i imprezy choinkowe
Święta Bożego Narodzenia należą do najbardziej ulubionych Świąt w roku.

Już dużo wcześniej cieszymy się na samą myśl o wigilii, prezentach, spotkaniach z rodziną. Coraz częściej także w zakładach pracy organizowane są wigilie firmowe. Spotkanie wigilijne w firmie stwarza możliwości nie tylko złożenia sobie życzeń podczas łamania się opłatkiem. Ale także jest okazją do integracji wszystkich zatrudnionych w firmie osób. Nierzadko się zdarza, iż na wieść, że będzie zorganizowana wigilia dla firm ludzie są podekscytowani. Zastanawiają się nad tym, jak ona przebiegnie ? O czym będzie rozmowa ? A być może są ciekawi też, czy z racji Świąt otrzymają upominki od formy ? Coraz częściej organizowane są też w firmach imprezy choinkowe. 
Nie tylko w szkołach organizuje się zabawy choinkowe. Zabawa taka w szkole odbywa się po Świętach Bożego Narodzenia. Przy muzyce płynącej z konsoli lub przy muzyce granej przez zespół muzyczny dzieci i młodzież mają okazję spędzić wesoło ten świąteczny czas. Organizacja imprez choinkowych w zakładach pracy może nie jest tak częstym zwyczajem jak w szkołach, lecz z każdym rokiem coraz więcej firm gustuje w takim przedłużeniu uroczystości świątecznych. I z wielką przyjemnością załoga uczestniczy w firmowych zabawach choinkowych. Impreza taka daje możliwość poznania parterów życiowych pracowników firmy, gdyż przybywa się na nią w parach. 
Dowiedz się więcej tutaj: event-planet.pl/s-137-wigilia-firmowa
Damskiej części personelu impreza taka już dużo wcześniej spędza sen z powiek, gdyż panie zastanawiają się nad tym, jaką ubrać kreację. By była ona niebanalna, niepowtarzalna i pasowała do figury, oraz własnego stylu. Podobnie ma się sprawa z obuwiem, czy fryzurą. Gdyż nie wypada na taką imprezę firmową pójść nieprzygotowanym odświętnie.


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Fotorelacja


organizacja
 imprezy
 choinka
 biznes
 eventy
 wigilia