Nasze publikacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, wtorek 19-wrzesień-2017

Transport zwłok
Profesjonalna firma pogrzebowa z Wrocławia świadczy dla swoich klientów kompleksowe usługi, które pojawiają się wraz ze śmiercią bliskich nam osób.

Pierwsze co należy się w takich chwilach to wyrazy głębokiego współczucia oraz szacunku, w następnej kolejności możecie liczyć na wsparcie jakie otrzymacie od osób zatrudnionej w tej firmie. 
Przygotowanie pogrzebu to nie łatwe zajęcie, w końcu będzie trzeba załatwić masę formalności, z którymi mogliście nie mieć nawet do czynienia. Jednak przy odpowiedniej pomocy, ze strony pracowników zakładu pogrzebowego pogrzeb będzie miał odpowiednią oprawę, Wasz bliski zostanie należycie i z odpowiednimi honorami pochowany w miejscu przez Was wskazanym. 
Ta firma okazuje również pomoc w momencie, kiedy śmierć nastąpi za granicą. Przewóz zwłok z zagranicy wymaga zachowania należytych przepisów, które oni zachowują. Po zwłoki udadzą się pracownicy zakładu pogrzebowego, którym można towarzyszyć w tej trudnej wyprawie, jeżeli takie będzie Wasze życzenie. W kraju, w którym nastąpił zgon bliskiego trumna (lub urna) zostanie zamknięta na zawsze, dlatego warto wybrać się razem z pracownikami. Międzynarodowy transport zwłok to bardzo kosztowny wydatek, jednak zakład pogrzebowy rozkłada płatność na dogodne raty, które są uzgadniane z rodziną zmarłego. 
Dzięki takim usługom Wasz bliski będzie mógł na wieczność znowu znaleźć się pomiędzy swoimi bliskimi, na ojczystej ziemi. Jeżeli zajdzie taka potrzeba i mieszkacie na terenie Wrocławia to pamiętajcie właśnie o tym zakładzie pogrzebowym.

Fotorelacja


międzynarodowy transport zwłok
przewóz zwłok z zagranicy
firma pogrzebowa z Wrocławia