Nasze publikacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, czwartek 04-czerwiec-2018

Przydatne szkolenie do pracy z informacją
W każdym biznesie, dziedzinie gospodarki oraz funkcjonowania społeczeństwa, informacja o danym aspekcie jest kluczowym instrumentem podczas podejmowania jakichkolwiek działań.

Dlatego każdego, kto z informacją pracuje, czyli ma do czynienia z analizami tych informacji, powinny zainteresować szkolenia z tableau i business inteligence. 
Są to szkolenia niewątpliwie specjalistyczne, ale mają jedną zaletę, której przecenić nie sposób. Ludzie do nich przystępujący nie muszą posiadać odpowiedniego wykształcenia technicznego, a nawet nie mieć żadnego doświadczenia w zakresie pracy z tym programem. Kursy organizowane są dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. 
Dla tych, którzy wchodzą na rynek pracy i tych, dla których wizualizacja danych nie jest już tajemnicą, a pragną jedynie potrafić wykorzystywać całą zwartość oprogramowania i wszystkie dostępne w nim funkcje móc użytkować sprawniej aniżeli dotychczas. Takie szkolenia są zresztą niezbędne na każdym poziomie. 
Analiza danych może być pracą przyjemną albo ciężką i męczącą, a w tym wypadku program umożliwia to pierwsze, a całe szkolenie nie tylko przyucza i udoskonala umiejętności w posługiwaniu się tym narzędziem, ale także oferuje pomoc już później podczas jego wdrażania. Swoboda i komfort działania. Dla porównania samodzielne wyszukiwanie danych może zawierać w sobie, oprócz straty czasu duże prawdopodobieństwo pominięcia istotnych informacji. 
W wypadku tableau jest to niemożliwe, gdyż łączy się on ze wszystkimi, sporządzonymi już zasobami.
Dowiedz się więcej na stronie: newdatalabs.com/webinarium-tableau/

Fotorelacja


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa