Damski zegarek dla businesswoman

Słowa kluczowe: businesswoman, czas, czasomierz, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, zegar, zegarek

(...) prezent. Wybierając go jednak w takim celu, należy dobrze się zastanowić kto będzie go nosił. Chociażby może być on prezentem na komunię, jednak w takiej sytuacji lepiej zrezygnować z klasycznych, eleganckich modeli. Pamiętajmy, że będzie go nosić osoba młoda, więc (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, środa 28-sierpień-2018

Damski zegarek dla businesswoman

Osobliwości Ostrowa

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, informacje, ostrów, przedsiębiorstwa

(...) Informacje z Ostrowa oraz spółki komunalne w Ostrowie Wielkopolskim to kwestie, które z całą pewnością zainteresują sporą grupę osób. A w takim razie, w jaki sposób pozyskać wiedzę na temat tego, co dzieje się w Ostrowie Wielkopolskim? Rzecz jasna, że nikt nie pojedzie raczej do tego miasta, tylko sięgnie po (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 22-styczeń-2018

Osobliwości Ostrowa

Dlaczego warto sprzedać odszkodowanie?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Sprzedaż odszkodowań jest w dzisiejszych czasach bardzo popularna. Wiąże się to z licznymi zaletami zarówno dla osoby, która sprzedaje odszkodowanie, jak i dla firmy, która je odkupuje. Firmy takie oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania, tym samym przejmując je za określoną cenę. Jest to tak zwana dopłata do odszkodowania. W ten sposób, osoba, której się należy odszkodowanie uzyska szybciej potrzebne pieniądze, a firma która posiada odpowiednich prawników i wyszkoloną kadrę zarobi na takim odszkodowaniu. Często jest tak, że osoby takie nie mogą czekać. Są (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 27-listopad-2017

Dlaczego warto sprzedać odszkodowanie?

Solidne szkolenie bhp

Słowa kluczowe: bhp, biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa, zdrowie

(...) dzisiejszym biznesie ceni się najbardziej. Nie ma wątpliwości, że warto inwestować w nowe rozwiązania jakimi niewątpliwie są wszelkie szkolenia online, ponieważ ich cena bardzo często jest konkurencyjna, a jak już wspomniano - oszczędność czasu jest nie do przeliczenia. Przedsiębiorco, (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, środa 15-listopad-2017

Solidne szkolenie bhp

Chcesz odzyskać należności zagraniczne?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Odzyskanie pieniędzy od dłużnika nigdy nie jest proste. Wymaga znajomości odpowiednich przepisów i metod, którymi możemy się przy tym posłużyć. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy w grę wchodzi odzyskanie należności za granicą.Jeśli chcielibyśmy egzekwować zaległość od nieuczciwego kontrahenta na własną rękę na przykład w Hiszpanii, powinniśmy przede wszystkim zorientować się, jak wyglądają procedury windykacyjne w Hiszpanii. Informacje na ten temat możemy znaleźć chociażby w internecie. Mając pojęcie o tym, jak powinna przebiegać windykacja w Hiszpanii, (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, środa 21-maj-2017

Chcesz odzyskać należności zagraniczne?

Decydujemy się na osuszacz

Słowa kluczowe: ekonomia, osuszanie, pieniądz, powietrze, przedsiębiorstwa, wypożczalnia

(...) go potrzebować tylko kilkukrotnie. Po co więc robić sobie niepotrzebne, wcale nie tak małe koszty?Osuszacze powietrza Poznań zawsze możemy w razie ewentualnej potrzeby kupić w późniejszym czasie. Najgorsze co możemy zrobić to dokonać zakupu na szybko, bez odpowiedniego obeznania w temacie. (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, środa 23-marzec-2017

Decydujemy się na osuszacz

Środowisko a firma - czy da się to pogodzić?

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

(...) Na wstępie zadajmy sobie pytanie: Po co wdraża się systemy zarządzania w firmach? Odpowiedź na to pytanie będzie łatwiejsza gdy oprzemy się o konkretny, działający system. Takim jest system IFS. Współczesne firmy, nawet średniej wielkości, prowadzą działalność obejmującą wiele krajów, a często cały świat. IFS Applications wspiera działalność w wielu językach, walutach i systemach miar, co jest niezwykle pomocne w zarządzaniu. Systemy zarządzania zapewniają wsparcie głównych procesów takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi, finansami, kontrolą zapasów oraz konkretnych projektów w różnych częściach przedsiębiorstwa, także filiach poza granicami (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 21-grudzień-2016

Środowisko a firma - czy da się to pogodzić?

Inwestowanie pieniędzy w lasy

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, inwestowanie, przedsiębiorstwa

(...) Mogłoby się wydawać, że w celu zarabiania na zalesianiu należy posiadać dużą ilość terenu, ale w praktyce okazuje się, że nie jest to warunkiem koniecznym i przy odrobinie wysiłku oraz przedsiębiorczości praktycznie każdy może w ten sposób dorobić.Zamiast więc samodzielnie zajmować się zalesianiem, prościej jest wybrać taki fundusz, który po prostu zatrudni do tego odpowiednich podwykonawców, a inwestorom pozwoli wówczas odzyskać z nawiązką (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, środa 21-maj-2015

Inwestowanie pieniędzy w lasy

Jakie czynniki wpływają na kursy walut?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Osoby zainteresowane rynkiem walutowym mogą zaobserwować, że wartość każdego pieniądza zmienia się w czasie, czego odzwierciedleniem są kursy walut. Co w największym stopniu wpływa na notowania walutowe? Sprawdźmy to.CZYNNIKI EKONOMICZNEBezpośredni wpływ na kursy walut ma cały szereg czynników ekonomicznych, a podstawowym z nich jest relacja popytu do podaży. W warunkach polityki kursów płynnych, przyjętej przez większość krajów rozwiniętych i rozwijających się, państwo nie dokonuje zbyt częstych ingerencji na rynkach walutowych. W tej sytuacji na notowania walut, w największej mierze, (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 20-marzec-2015

Jakie czynniki wpływają na kursy walut?

Po co mi księgowy?

Słowa kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Wielu początkujących przedsiębiorców nie bez słuszności zauważa, że opłacenie księgowości to spory wydatek. Prawdą jest też, że podstawowe czynności księgowe można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Kiedyś jednak pojawi się na pewno problem - gwarantują to zagmatwane i trudne do zrozumienia przepisy. Księgowość na stałe Stała współpraca z księgowymi potrzebna jest szczególnie w tych branżach, w których przedsiębiorca korzysta (lub może korzystać) ze zwolnień (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 02-styczeń-2015

Po co mi księgowy?