Nasze publikacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, czwartek 05-czerwiec-2018

Pracownik budowlany - szkolenia
Wiele jest zawodów, bez których ciężko byłoby ciężko wyobrazić sobie życie.

Jest to chociażby lekarz, strażak czy dla wielu pracownik budowlany. Bez niego niemożliwe byłoby wybudowanie, a później wykończenie domu. 
Wielu pracowników budowlanych pracuje dla większej firmy, wielu prowadzi swoją własną jednoosobową działalność. Jedno jest pewne - zarówno ta pierwsza, jak i druga grupa musi znać podstawowe bieżące przepisy po to, by dobrze wykonywać swoje obowiązki. 
W kontekście ostatnich zmian każdy pracownik powinien znać tak zwane abc ochrony danych osobowych. Warto w tym celu udać się na szkolenie z tego zakresu. Najlepiej, żeby przeprowadziły je osoby z tego zakresu kompetentne. 
Przeglądając polecane szkolenia z ochrony danych warto zwracać uwagę na opinię o jakości przekazywanych za ich pomocą treści. Ochrona danych to temat ostatnio bardzo często poruszany, warto zatem być w nim obeznanym. Inne szkolenia dla pracowników budowlanych to chociażby te z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy. 
Jeśli chodzi o zawód budowlańca, umiejętność dbałości o swoje stanowisko pracy jest szczególnie ważne. O swoje zdrowie i życie powinni dbać głównie pracownicy, pracujący na wysokościach i tacy, którzy mają kontakt z chemicznymi roztworami. Warto zadbać o oczy i jamę ustną, gdyż pewne intensywne zapachy z rozpuszczalników i tym podobnych mogą wywoływać duszności. 
Każda grupa zawodowa powinna raz na jakiś czas odbyć szkolenie, które pozwoli jej lepiej wykonywać swoje obowiązki. Jednym z uniwersalnych, które przyda się każdemu to takie, dotyczące ochrony danych osobowych.
Więcej informacji: https://szkolenia.dekra.pl/szkolenie/uprawnienia-vca-dla-pracownikow-budowlanych

Fotorelacja


abc ochrony danych osobowych
szkolenia dla pracowników budowlanych
polecane szkolenia z ochrony danych