Nagraj film promocyjny!

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, firma, marketing, pieniądz, reklama

(...) tylko będzie oryginalny, dotrzeć może do milionów widzów. Jest też możliwość przesłania filmu do telewizji, jednak należy liczyć się z dużymi kosztami umieszczenia go w paśmie reklamowym. W Internecie można to zrobić za darmo, a im (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, 03-lipiec-2017

Nagraj film promocyjny!

Decydujemy się na osuszacz

Słowa kluczowe: ekonomia, osuszanie, pieniądz, powietrze, przedsiębiorstwa, wypożczalnia

(...) bądź z jego okolic, to warto z ich oferty skorzystać.Oferta wynajmu osuszaczy do powietrza w Poznaniu jest naprawdę spora. Zostaniemy obsłużeni przez fachowców, którzy dobiorą odpowiedni sprzęt do naszych wymagań. Oczywiście w przyszłości możemy się zdecydować na zakup własnego (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, 23-marzec-2017

Decydujemy się na osuszacz

Podatki za granicą

Słowa kluczowe: biznes, finanse, offshore, pieniądz, podatki

(...) oddawać większości swoich zysków państwu. Rzecz jasna, najlepszym rozwiązaniem byłoby płacenie podatków w kraju działalności, aby państwo się wzbogacało. Nie można jednak winić przedsiębiorców, że przede wszystkim myślą o dobru swojej firmy. Aby państwo korzystało z przychodów danej (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, 01-listopad-2015

Podatki za granicą

Po co mi księgowy?

Słowa kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) podatkowych, wyjątków przewidzianych ustawowo albo działa w obszarze nieszczególnie dobrze rozpoznanym przez polskie prawo. Dobry księgowy musi wówczas na bieżąco rozwiązywać każdy problem, ponieważ jakiekolwiek niedopatrzenie może rodzić poważne konsekwencje dla firmy. Księgowość od czasu do czasu Usługi księgowe Warszawa przydają się niekiedy także przedsiębiorcom mającym stabilną sytuację i raczej niekorzystającym z różnych opcjonalnych rozwiązań prawnych. Czasem jednak (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, 02-styczeń-2015

Po co mi księgowy?

Rentowność przedsięwzięcia

Słowa kluczowe: biznes, finanse, pieniądz, zarządzanie

(...) pamiętać o tym, aby uwzględniać w nie optymalizację kosztów. Każdy przedsiębiorca bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że aby przeliczyć dochód jaki można osiągnąć z danego przedsięwzięcia najlepiej należy sprawdzić czy optymalizacja kosztów w ogóle wchodzi w grę. Dobrzy specjaliści z dziedziny ekonomii i biznesu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tego typu działania są niezwykle trudne ale (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, 11-grudzień-2014

Rentowność przedsięwzięcia

Oszczędzaj z naprawdę bezpiecznym kantorem

Słowa kluczowe: ekonomia, finanse, pieniądz

(...) W życiu każdego człowieka świadomie gospodarującego swoimi pieniędzmi nadchodzi w końcu ten moment. Moment, kiedy zastanawia się, w jaki sposób – i gdzie – dokonać korzystnej wymiany walut. Może to być spowodowane zbiegiem całkiem zróżnicowanych życiowych sytuacji lub po prostu wyjazdem. Może wynikać z zakupu przez internetowy serwis typu Ebay, konieczności spłacania kredytu w obcej walucie, inwestycjami lub z chęci ochrony własnych finansów spowodowanej prywatnymi powodami. Dlatego znalezienie idealnego kantoru nie jest łatwe: ale jeśli już nastąpi, może być korzyścią na długie lata i znacznie wpłynąć na stan portfela.Dlaczego Cię o tym (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, 05-grudzień-2014

Oszczędzaj z naprawdę bezpiecznym kantorem