Dlaczego warto sprzedać odszkodowanie?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) one po wypadkach, albo innych sytuacjach związanych z utratą zdrowia i pieniądze są im potrzebne na teraz. Oczywiście odzyskają oni mniejsze pieniądze, jednak będą one wtedy kiedy są potrzebne. Warto pamiętać o tym, że procesy takie trwają naprawdę bardzo długo. Mogą trwać nawet kilka lat, a oczywiście na każdym etapie trzeba ponosić koszty z nimi związane. Nie każdego niestety również stać na to, aby dochodzić swojego odszkodowania. W tym przypadku odkup odszkodowań przez firmę się tym zajmującą jest jedyną możliwą opcją dla takich osób. W ten (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 27-listopad-2017

Dlaczego warto sprzedać odszkodowanie?

Nagraj film promocyjny!

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, firma, marketing, pieniądz, reklama

(...) pomysłem może być nakręcenie filmu o Tobie i Twoich zainteresowaniach - każdy nowy pracownik chciałby poznać swojego szefa od mniej formalnej strony. Filmy korporacyjne im są ciekawsze i im bardziej przyciągają uwagę, tym więcej mają (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, środa 03-lipiec-2017

Nagraj film promocyjny!

Chcesz odzyskać należności zagraniczne?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) możemy zacząć działać.Przede wszystkim należy jeszcze raz spróbować negocjacji z dłużnikiem. Jeśli okażą się nieskuteczne, trzeba będzie postarać się o wydanie nakazu zapłaty. Ostatnim etapem, do którego dochodzi, jeśli wszystkie poprzednie metody zawiodą, jest postępowanie egzekucyjne. Wygodnym rozwiązaniem jest także skorzystanie z pomocy firm oferujących profesjonalną windykację długów za granicą. Za niewielką opłatą jej pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami i postarają się odzyskać nasze pieniądze.To dobra opcja, jeśli nie mamy czasu ani siły na (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, środa 21-maj-2017

Chcesz odzyskać należności zagraniczne?

Bądź spokojny

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. Niestety, pewne sytuacje losowe niezwykle trudno jest przewidzieć. Posiadanie ubezpieczenia jest rzeczą bardzo przydatną, żeby nie powiedzieć-niezbędną. Z kolei, odpowiednie gwarancje ubezpieczeniowe są szczególnie istotne w przypadku prowadzenia biznesu. Ilość wypadków, i zdarzeń jakie mogą pojawić się podczas prowadzenia firmy jest na tyle duża, że trzeba o to dbać.Gwarancje można podzielić na:ubezpieczeniowa gwarancja zapłaty wadium- jest wystawiana w sytuacji, gdy przedsiębiorca chce przystąpić do przetargu. Wadium sprawia, że nie musi on ponosić kosztów udziału w przetargu.ubezpieczeniowa gwarancja zwrotu zaliczki- taką gwarancję spisuje (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 28-czerwiec-2016

Bądź spokojny

Podatki za granicą

Słowa kluczowe: biznes, finanse, offshore, pieniądz, podatki

(...) podatki dla przedsiębiorców są wyjątkowo wysokie a w offshore takie nie są. Tak naprawdę, sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstw na naszym rynku jest bardzo często całkowicie uniemożliwiane przez aparat państwowy. Jest to rzecz absurdalna, ponieważ największe niedogodności, zwykle spotykają (...)

Artykuł dodał(a) Maciej Lisowski, środa 01-listopad-2015

Podatki za granicą

Aktywa w rękach specjalistów

Słowa kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Każdy ma prawo do indywidualnego zarządzania swoim majątkiem, ale jeśli chce w coś zainwestować, a jest dopiero początkującym w tym temacie warto powierzyć środki w ręce odpowiednich firm. Eksperci w zarządzaniu aktywami w zaskakująco szybkim tempie zajmą się powiększaniem Twojego majątku, na który pracowałeś przez wiele lat.Mowa tu oczywiście o zarządzaniu na zlecenie. Jest to jeden ze sposobów na zarządzanie zgromadzonymi środkami, bez udziału inwestora. W tym przypadku także wiedza i doświadczenie inwestora schodzą na boczny tor. Aby rozpocząć inwestowanie należy podpisać umowę z wybranym domem maklerskim, który zobowiązany jest do zarządzania środkami, które zostaną mu powierzone. (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, środa 01-kwiecień-2015

Aktywa w rękach specjalistów

Jakie czynniki wpływają na kursy walut?

Słowa kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) wpływają wydarzenia gospodarcze. Z ważniejszych czynników ekonomicznych, które w krótkiej lub w długiej perspektywie wpływają na kurs waluty, warto wspomnieć o poziomie stóp procentowych. Już sama zapowiedź ich wzrostu powoduje wzrost zapotrzebowania na krajową walutę, co skutkuje jej umocnieniem. Z kolei spadek stóp procentowych, lub sama jego zapowiedź, zawsze przynosi odwrotny skutek.Równie duże znaczenie ma także inflacja. Wzrost krajowych cen, w dłuższej perspektywie, skutkuje zmniejszeniem eksportu. Partnerzy handlowi importują mniej, potrzebują zatem mniej waluty, co w warunkach stabilnej (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 20-marzec-2015

Jakie czynniki wpływają na kursy walut?

Po co mi księgowy?

Słowa kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Wielu początkujących przedsiębiorców nie bez słuszności zauważa, że opłacenie księgowości to spory wydatek. Prawdą jest też, że podstawowe czynności księgowe można z powodzeniem wykonać samodzielnie. Kiedyś jednak pojawi się na pewno problem - gwarantują to zagmatwane i trudne do zrozumienia przepisy. Księgowość na stałe Stała współpraca z księgowymi potrzebna jest szczególnie w tych branżach, w których przedsiębiorca korzysta (lub może korzystać) ze zwolnień (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 02-styczeń-2015

Po co mi księgowy?

Rentowność przedsięwzięcia

Słowa kluczowe: biznes, finanse, pieniądz, zarządzanie

(...) jego wykonywania, środków finansowych oraz wielu innych czynników.Jaką metodę wybrać?Istnieje w teorii i praktyce wiele metod dotyczących rentowności danego projektu. Zalicza się do nich przede wszystkim:- wskaźnik zyskowności,- księgową stopę dochodu,- IRR czyli wewnętrzną stopę dochodu,- NPV - teraźniejszą wartość netto,- oraz okres zwrotu nakładów.Wybierając dla siebie odpowiednią metodę należy (...)

Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, środa 11-grudzień-2014

Rentowność przedsięwzięcia

Oszczędzaj z naprawdę bezpiecznym kantorem

Słowa kluczowe: ekonomia, finanse, pieniądz

(...) informujemy?Ponieważ kantor to odpowiedź na wszystkie te sytuacje: i jeszcze więcej. To wyjątkowo atrakcyjny, bardzo konkurencyjny kurs walut i profesjonalna, ekspresowa obsługa na każdym kroku. I to niezależnie od tego, czy skorzystają Państwo z usług w "realu", czy zdecydują się na przeprowadzenie szybkiej i bezpiecznej transakcji online.Naprawdę tania wymiana w kantorze? Kurs dolara, franka, euro i wielu innych walut już dawno nie był tak korzystny. Odwiedź kantor i przekonaj się, ile oszczędzisz na bezpiecznej i korzystnej wymianie!Gwarantujemy Ci:– korzystną wymianę dowolnych walut bez opłat dodatkowych,– przejrzyste zasady i zero ukrytych kosztów (...)

Artykuł dodał(a) Tomasz Biela, środa 05-grudzień-2014

Oszczędzaj z naprawdę bezpiecznym kantorem