Nasze publikacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Ewa Kwiecińska, 27-listopad-2017

Dlaczego warto sprzedać odszkodowanie?
Sprzedaż odszkodowań jest w dzisiejszych czasach bardzo popularna.

Wiąże się to z licznymi zaletami zarówno dla osoby, która sprzedaje odszkodowanie, jak i dla firmy, która je odkupuje. Firmy takie oferują pomoc w uzyskaniu odszkodowania, tym samym przejmując je za określoną cenę. Jest to tak zwana dopłata do odszkodowania. 
W ten sposób, osoba, której się należy odszkodowanie uzyska szybciej potrzebne pieniądze, a firma która posiada odpowiednich prawników i wyszkoloną kadrę zarobi na takim odszkodowaniu. Często jest tak, że osoby takie nie mogą czekać. Są one po wypadkach, albo innych sytuacjach związanych z utratą zdrowia i pieniądze są im potrzebne na teraz. Oczywiście odzyskają oni mniejsze pieniądze, jednak będą one wtedy kiedy są potrzebne. Warto pamiętać o tym, że procesy takie trwają naprawdę bardzo długo. 
Mogą trwać nawet kilka lat, a oczywiście na każdym etapie trzeba ponosić koszty z nimi związane. Nie każdego niestety również stać na to, aby dochodzić swojego odszkodowania. W tym przypadku odkup odszkodowań przez firmę się tym zajmującą jest jedyną możliwą opcją dla takich osób. W ten sposób odzyskają oni chociaż jakąś część należnych im pieniędzy. 
Podsumowując można więc powiedzieć, że jeżeli ktoś, komu należy się odszkodowanie potrzebuje pieniędzy na teraz, a na dodatek nie stać go na to, aby procesować się z osobami, którzy mają takie odszkodowanie wypłacić, to dobrym rozwiązaniem może okazać się sprzedaż upoważnienia do takiego odszkodowania. W ten sposób można odzyskać pieniądze, które na dodatek nie są małe, ponieważ stanowią większą część tego, co faktycznie nam się należy.
Źródło: http://www.szkodaszkody.pl

Fotorelacja


biznes
finanse
przedsiębiorstwa